Loading...
Giriş Yap

Çağrı Merkezi / (0226) 245 15 50

Gizlilik Sözleşmesi

Anasayfa Gizlilik Sözleşmesi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Gizlilik Sözleşmesi

Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat’a ziyaretçi (colakoglugayrimenkul.com’un servislerinden sınırlı biçimde yararlananlar) olarak Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat’ın hizmetlerini kullanmanın koşullarından biri olarak bazı bilgileriniz Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat tarafından alınmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat gizliliğinizi aşağıda yer alan kurallar çerçevesinde korumaktadır. 

Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat’a verdiğiniz bilgilerin bazıları zorunlu olarak verilen (e-posta, IP bilgileri gibi) bilgiler, bazıları da tercihinize bağlı olarak bize verdiğiniz veya erişmemize onay verdiğiniz bilgilerdir. Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat, verdiğiniz bu bilgiler ile varsa sağladığınız içerikleri dilediği sürece, bilgiler ve içerikler tarafınızdan silinse dahi saklayabilir. 

Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat, e-posta adresi ve diğer iletişim bilgilerinizi hesabınızla ilgili işlem yapmak, gerektiğinde sizinle iletişime geçilmesini sağlamak, bilgilendirme yapmak için kullanmaktadır. Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat, verdiğiniz bilgileri ve varsa sağladığınız içerikleri kendine ait reklam, tanıtım, bildiri, duyurular için kullanabilir. 

Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat, bilgilerinizi saklama konusunda azami özeni göstermekle beraber,  Resmi mercilerden usulüne uygun talep gelmesi halinde bilgileriniz ilgili mercilere iletilecektir. Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat’ı her ziyaret edişinizde gizlilik politikasını yeniden gözden geçirmenizi öneririz. Bu belge en son 13/10/2017 tarihinde güncellenmiştir.

Çolakoğlu Gayrımenkul İnşaat’ı ziyaret ederek, Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Siteyi ziyaret ederken, http://www.colakoglugayrimenkul.com/gizlilik-sozlesmesi.html adresinde bulunan, Kullanıcı Sözleşmesi’ni incelemenizi öneririz.

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0226) 245 15 50

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.